گروه صنایع غذایی «آجودان» (شرکت صنایع تولیدی آجودان) در زمینه تولید ، صادرات و واردات برنج و چای فعالیت مینماید . این شرکت با تولید و بسته بندی انواع چای درجه یک خارجی از کشورهای سریلانکا هند ویتنام اقدام به واردات چای مینماید . برنج این شرکت از دو نوع داخلی و وارداتی میباشد که نوع داخلی آن از نوع مرغوب ترین برنج هاشمی گیلان و دمسیاه گلستان میباشد و نوع وارداتی آن از نوع 1121 هندی و سوپر کرنل پاکستانی میباشد .

گروه صنایع غذایی «آجودان» (شرکت صنایع تولیدی آجودان) از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ ستاره بهار میباشد .

رسالت و خط مشی :

شاید امروز پیدا کردن برنجی با طعم و مزه بسیار بالا با تنوع محصولات مختلف کار آسانی نباشد. در این بین و با این بازار پر رقابت اما هستند عده ای که برای لذت بردن مصرف کننده خود از محصولشان ، واقعا خون جگر خورده و تحسین مشتری برایشان لذت فراوان دارد . ما بر این اعتقاد سازمان تولید خود را بنا نهادیم ، که تولید به هر شکلی ممنوع و اگر محصولی با کیفیت تولید کنیم آن را روانه بازار میکنیم . رسالت ما بر مبنای آن است که محصولی از ما در دست مصرف کننده ، شناسنامه و یک عمر اعتبار و تلاش ماست و اعتماد چند دهه ی مشتریانمان را به خود ، با هیچ چیز و قیمتی عوض نمیکنیم .

یکی از محصولات شرکت صنایع غذایی آجودان برنج ایرانی و هندی است .برنج 1121 آجودان شاهکاری از مرغوبترین شالیزارهای برنج در کشور هندوستان است طعم واقعی و بی نظیر برنج باسماتی آجودان نشان از محصولی طبیعی و فوق العاده است یکدست بودن این برنج در سرتاسر جهان طرفداران فراوانی را به خود جلب کرده است .

 

       
 
 

دفتر مرکزی تهران : 22930064 21 98+

دفتر فروش تهران : 55336109 21 98+

 

 

web : www.ajoudan.ir

E-mail : ajoudanco@gmail.com

 

www.sbin.ir

www.setarebahar.ir

www.atashi-co.ir

www.telka-food.ir

   

جهت دریافت نمونه تسـت رایـگـــــان « برنج آجودان » کد پستی محل اقامت خود را به همراه نام خود به شماره :50002030405056

سامانه دریافت پیامک گروه صنایع غذایی آجودان پیامک نمایید.