شرایط جدید فروش برنج آجودان

 

قرعه کشی های فصلی محصولات آجودان ، در تمامی محصولات  برگزار می شود . مشتری هنگام خرید محصولات بایستی کارت شرکت در قرعه کشی را از فروشنده مطالبه نماید . و کد قرعه کشی به شماره درج شده بر روی کارت قرعه کشی پیامک نمایند و کد ردیف دریافتی تا پایان آن فصل نزد خود نگه دارند .

جشنواره های جوایز فصلی محصولات آجودان جشنواره های تقدیر به پاس تشکر از انتخاب مشتریان صنایع غذایی آجودان

گروه صنایع غذایی آجودان در اقدامی حمایتی ، جهت معرفی محصولات جدید خود ، جشنواره ای با 35% تخفیف از جمع قیمت مصوب فروش مصرف کننده شامل محصولات برنج و چای در سراسر کشور از اول دی ماه 93 آغاز نموده است . کلیه مشتریان عزیز میتوانند جهت خرید مستقیم و کسب اطلاع از نشانی فروشگاه های استانی عرضه مستقیم محصولات جشنواره زمستانه صنایع غذایی آجودان ، 5 رقم ابتدایی اول کد پستی خود را به روش زیر به سامانه 50002060708092 ارسال نمایید

از سمت چپ به راست :ن+ 5 رقم کد پستی+عدد111

جشنواره  35% تخفیف محصولات صنایع غذایی آجودان

 

       
       

تاریخچه صنایع غذایی آجودان

 

گروه صنایع غذایی «آجودان» (شرکت صنایع تولیدی آجودان) در زمینه تولید ، صادرات و واردات برنج و چای فعالیت مینماید . این شرکت با تولید و بسته بندی انواع چای درجه یک خارجی از کشورهای سریلانکا هند ویتنام اقدام به واردات چای مینماید . برنج این شرکت از دو نوع داخلی و وارداتی میباشد که نوع داخلی آن از نوع مرغوب ترین برنج هاشمی گیلان و دمسیاه گلستان میباشد و نوع وارداتی آن از نوع 1121 هندی و سوپر کرنل پاکستانی میباشد .

گروه صنایع غذایی «آجودان» (شرکت صنایع تولیدی آجودان) از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ ستاره بهار میباشد .

رسالت و خط مشی :

شاید امروز پیدا کردن برنجی با طعم و مزه بسیار بالا با تنوع محصولات مختلف کار آسانی نباشد. در این بین و با این بازار پر رقابت اما هستند عده ای که برای لذت بردن مصرف کننده خود از محصولشان ، واقعا خون جگر خورده و تحسین مشتری برایشان لذت فراوان دارد . ما بر این اعتقاد سازمان تولید خود را بنا نهادیم ، که تولید به هر شکلی ممنوع و اگر محصولی با کیفیت تولید کنیم آن را روانه بازار میکنیم . رسالت ما بر مبنای آن است که محصولی از ما در دست مصرف کننده ، شناسنامه و یک عمر اعتبار و تلاش ماست و اعتماد چند دهه ی مشتریانمان را به خود ، با هیچ چیز و قیمتی عوض نمیکنیم .

یکی از محصولات شرکت صنایع غذایی آجودان برنج ایرانی و هندی است .برنج 1121 آجودان شاهکاری از مرغوبترین شالیزارهای برنج در کشور هندوستان است طعم واقعی و بی نظیر برنج باسماتی آجودان نشان از محصولی طبیعی و فوق العاده است یکدست بودن این برنج در سرتاسر جهان طرفداران فراوانی را به خود جلب کرده است .

ما به شما پیشنهاد میکنیم چنانچه به دنبال کیفیت و طعم واقعی برنج باسماتی 1121 اصیل میگردید «آجودان» را یکبار مصرف کنید .

 

 

 
 

نحوه شرکت در قرعه کشی :

مشتری هنگام خرید هر یک از محصولات غذایی « آجودان » بایستی کارت شرکت در قرعه کشی را از فروشنده دریافت نماید (پشت و روی کارت شرکت در قرعه کشی مطابق تصویر زیر )

 

 

 

 
 
 

دفتر مرکزی تهران : 22930064 21 98+

  دفتر پخش تهران : 22969444 21 98+

  همراه پخش تهران : 09124890120

 

web : www.ajoudan.ir

E-mail : ajoudanco@gmail.com

 

www.sbin.ir

www.setarebahar.ir

www.atashi-co.ir

www.telka-food.ir

   

ساعات اداری شرکت : از شنبه تا چهارشنبه از 9 صبح الی 17 ( بجز ایام تعطیل)